Інформатор Івано-Франківськ

НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

Семеро франківських випускників склали НМТ на 200 балів

випускники

В Івано-Франківську семеро випускників Ліцею №23 імені Романа Гурика здобули максимальні 200 балів з національного мультипредметного тесту з різних предметів.

Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на допис ліцею.

Максимальні бали отримали:

  • Балаш Дмитро Андрійович — 200 балів з історії України;
  • Здерка Назарій Тарасович — 200 балів з математики;
  • Ільніцька Анастасія Іванівна — 200 балів з історії України та української літератури;
  • Журавльов Денис Ігорович — 200 балів з української мови;
  • Васильчук Анастасія Іванівна — 200 балів з української мови;
  • Саваневська Устина Максимівна — 200 балів з англійської мови;
  • Пилипів Вероніка Ігорівна — 200 балів з української мови.

«Щиро вітаємо наших талановитих учнів! Ваші наполегливість, працьовитість та прагнення до знань стали запорукою такого високого результату. Нехай цей успіх стане міцним фундаментом для нових звершень, перемог і здійснення найзаповітніших мрій!» — додають у ліцеї.

Читайте також: П’ятеро випускників надвірнянського ліцею отримали 200 балів на НМТ

Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Нагору