В Івано-Франківську семеро випускників Ліцею №23 імені Романа Гурика здобули максимальні 200 балів з національного мультипредметного тесту з різних предметів.
Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на допис ліцею.
Максимальні бали отримали:
- Балаш Дмитро Андрійович — 200 балів з історії України;
- Здерка Назарій Тарасович — 200 балів з математики;
- Ільніцька Анастасія Іванівна — 200 балів з історії України та української літератури;
- Журавльов Денис Ігорович — 200 балів з української мови;
- Васильчук Анастасія Іванівна — 200 балів з української мови;
- Саваневська Устина Максимівна — 200 балів з англійської мови;
- Пилипів Вероніка Ігорівна — 200 балів з української мови.
«Щиро вітаємо наших талановитих учнів! Ваші наполегливість, працьовитість та прагнення до знань стали запорукою такого високого результату. Нехай цей успіх стане міцним фундаментом для нових звершень, перемог і здійснення найзаповітніших мрій!» — додають у ліцеї.
Читайте також: П’ятеро випускників надвірнянського ліцею отримали 200 балів на НМТ
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87