На жаль, наша держава продовжує втрачати своїх захисників, обороняючи рідну землю від окупантів. Цього разу за Батьківщину загинули сім воїнів.
Сьогодні, 12 січня, попри вітер і сніг, рідні військовополонених вийшли на акцію-нагадування про захисників Маріуполя.
Майже щотижня в містах України відбувається акція-нагадування про військовополонених маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти. Не виняток і Франківськ. Наступна акція...
У російсько-українській війні загинули двоє військовослужбовців: Володимир Ковальський та Іван Крупка.
У російсько-українській війні загинули військовослужбовці – Петро Сенюк та Ігор Терещенко. Вічна пам’ять полеглим Героям.
На Донецькому напрямку віддали своє життя Василь Титик, Михайло Лукинчук та Богдан Рощинський.
Прикарпатців закликають долучитися до аукціону на підтримку підрозділу з танкового батальйону 110 ОМБр, у складі якого воює Олександр Палійчук.